„Sequessome“ tehnoloģija

 

Efektīvās bioloģiskās smērvielas

FLEXISEQ™ ir ūdenī šķīstošs gēls, kas veidots no mikroskopiskām sfērām, kuras tiek sauktas par Sequessome™ vesicles (pūslīši). Šīs sfēras ir izveidotas no molekulām, kas tiek sauktas par fosfolipīdiem, kuri dabiski atrodas ķermenī, tādēļ to varianti sniedz ieguldījumu sinoviālā šķidruma eļļojošajās īpašībās.

Turklāt, Sequessome™ vesicles ir ļoti elastīgi un saspiežami, kas palielina to eļļošanas spēju. 

 

 

 

 

 

  

 

Ceļojums pa locītavu

Pēc ādas apstrādāšanas ar FLEXISEQ™ ūdeni saturošais gēls sāk žūt, kas aktivizē tajā esošos Sequessome™ vesicles.

Sequessome™ tiecas saistīties ar ūdeni, jo ūdens tā apkārt esošajā gēlā izgaro, tad tas meklē nākamo zem ādas tuvumā esošo ūdens avotu. Mikroskopisko sfēru ārkārtējais elastīgums ļauj tām viegli saspiesties starp ādas šūnām un viegli pārvietoties pa dabiskajām atstarpēm starp tām.

FLEXISEQ gēla slānis satur miljoniem Sequessome™ vesicles, un šis lielais sfēru apjoms, kas iekļūst ādā, spiež tos vēl dziļāk iekšpusē. Pēc tam Sequessome™ vesicles turpina pārvietoties zem ādas, caur apakšā esošajiem audiem un locītavās, kur tie atrodas sinoviālā šķidruma ūdeņainajā vidē.

 

 

 

Osteoartrītam pakļautā locītava

Sequessome™ vesicles, kas atrodas locītavas kapsulas iekšpusē, tiek piesaistīti skrimslim un uzkrājas uz bojāto skrimšļu virsmām, izveidojot eļļojošo fosfolipīdu "plēvi".

Šīs darbības rezultātā Sequessome™ vesicles papildina smērvielu noplicināto slāni, kas citādi atrodas uz veselīga skrimšļa, līdz ar to radot esošo sāpju atvieglošanu un locītavas stīvuma samazināšanu. Ilgtermiņā turpmākā skrimšļa stāvokļa pasliktināšanās var tikt palēnināta.

 

 

 

„Sequessome“ pūslīšu pārklājums uz bojātā skrimšļa

  • Mazāka berze
  • Mazākas sāpes
  • Mazāks stīvums