Privātuma politika

Šī Privātuma un sīkdatņu politika (turpmāk — Politika) ir piemērojama gadījumos, kad apmeklējat tīmekļa vietni www.flexiseq.lv. Šī Politika netiek piemērota, ja pārlūkojat citu sabiedrību tīmekļa vietnes, nonākot tajās caur tīmekļa vietni www.flexiseq.lv.

Mūsu tīmekļa vietnes apmeklētāju datus vācam, ievērojot Latvijas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma. Lietuvas Republikas Personas datu tiesiskās aizsardzības likuma, Lietuvas Republikas Elektronisko sakaru likuma, Eiropas Savienības personas datu aizsardzības likumu, citu saistīto tiesību aktu un kontrolējošo iestāžu norādījumus.

Vācamie dati

Izmantojot sīkdatnes, vācam datus par apmeklētāju darbībām mūsu vietnes pārlūkošanas laikā. Sīkdatņu veidi un to mērķi ir norādīti tālāk esošajā tabulā.

Savāktos datus par www.flexiseq.lv vietnes apmeklētājiem atbildīgi sargājam no nozaudēšanas, nesankcionētas izmantošanas un pārveidošanas. www.flexiseq.lv darbinieki rakstiski ir uzņēmušies saistību neizpaust un neizplatīt trešām pusēm darba vietā iegūto informāciju par sabiedrības klientiem, tostarp informāciju par www.flexiseq.lv vietnes apmeklētājiem.

Sīkdatņu izmantošana

Kad apmeklējat tīmekļa vietni www.flexiseq.lv, mēs cenšamies nodrošināt, lai sniegtā informācija un tīmekļa vietnes funkcijas būtu pielāgotas tikai Jums. Tam ir nepieciešamas sīkdatnes (angļu val. cookies). Tie ir nelieli informācijas elementi, kas tiek saglabāti Jūsu interneta pārlūkprogrammā. Tie palīdz mums atpazīt Jūs kā agrāko tīmekļa vietnes www.flexiseq.lv apmeklētāju, saglabāt tīmekļa vietnes apmeklējuma vēsturi un atbilstoši tai pielāgot saturu. Turklāt sīkdatnes palīdz nodrošināt netraucētu tīmekļa vietnes darbību, ļauj pārraudzīt tīmekļa vietnes www.flexiseq.lv apmeklējuma ilgumu, biežumu un vākt statistisko informāciju par vietnes apmeklētāju skaitu. Analizējot šos datus, varam pilnveidot tīmekļa vietni un padarīt to lietošanai ērtāku. Apmeklējot tīmekļa vietni www.flexiseq.lv, Jūs varat norādīt, vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Ja nepiekrītat, ka Jūsu datorā vai citā ierīcē tiek ierakstītas sīkdatnes, jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu to izmantošanai, nomainot izvēlnes un dzēšot ierakstītās sīkdatnes.

Dati par izmantojamām sīkdatnēm

 

Lai uzzinātu vairāk par sīkdatnēm, piemēram, kā tās pārvaldīt vai dzēst, varat apmeklēt adresi http://www.allaboutcookies.org.

Lai uzzinātu, kā apturēt interneta lapu izsekošanu ar „Google Analytics” sīkdatnēm, varat apmeklēt adresi http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sīkdatņu veidi

Sesijas sīkdatnes
Sesijas sīkdatnes ļauj Jūs atpazīt vienā mūsu tīmekļa vietnes apmeklējuma reizē, lai visas lapas izmaiņas vai izvēlnes tiktu iegaumētas, dodoties no vienas lapas uz otru. Šīs sīkdatnes ļauj ātri un viegli doties uz daudzām tīmekļa vietnēm, lai, ikreiz apmeklējot jaunu vietu, nebūtu no jauna jāapstrādā informācija. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgas un tiek dzēstas, tiklīdz aizverat pārlūkprogrammu vai atslēdzaties no tīmekļa vietnes.

Ilgtermiņa sīkdatnes
Ilgtermiņa sīkdatnes ir sīki datu faili, kas noteiktu laikposmu saglabājas Jūsu datorā pēc pārlūkošanas sesijas beigām, tāpēc var fiksēt noteiktas lietotāju izvēlnes vai darbības, kad vēlreiz apmeklē vietni.

Pirmās puses sīkdatnes
Tās ir sīkdatnes, kas nepieciešamas, lai vietne www.flexiseq.lv varētu pienācīgi funkcionēt.

Trešo pušu sīkdatnes
Tās ir sīkdatnes, ko izmanto citas organizācijas ar mūsu vietnes starpniecību. Mūsu www.flexiseq.lv vietnē tiek izmantotas „Google Analytics” sīkdatnes, lai analizētu vietnes apmeklētību. „Google Analytics” anonīmi vāc informāciju par apmeklētāju skaitu un vietu, no kurienes tika izmantota mūsu vietne un kādas vietnes sadaļas pārlūkojuši apmeklētāji. Šīs sīkdatnes ir izveidotas sistēmai „Google Analytics”. Plašāk par „Google Analytics” – http://www.google.com/analytics.

Jebkura ar sīkdatņu palīdzību savākta informācija tiek glabāta līdz sīkdatņu derīguma termiņa beigām un netiek izmantota citos nolūkos, kas nav norādīti šajā Politikā.

 

Mūsu vietnē ir norādes uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju tīmekļa vietnēm. Vēršam uzmanību, ka www.flexiseq.lv nav atbildīga par šādu tīmekļa vietņu saturu vai to privātuma nodrošināšanas principiem. Tāpēc, ja, nospiežot norādi www.flexiseq.lv tīmekļa vietnē, nonāksiet citās tīmekļa lapās, Jums atsevišķi vajadzētu painteresēties par to privātuma politiku.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības iepazīties ar saviem datiem, kurus mēs apstrādājam, izmantojot iegūtās sīkdatnes. Turklāt Jums ir tiesības pieprasīt labot nepilnīgus un neprecīzus savus datus.